• 1

Διαχειριζόμενος Enterprise Ethernet Switch

  • Διακόπτης Ethernet PoE 10 θυρών 10/100M/1000M L2 WEB Managed PoE (multi-mode Dual-fiber SC)

    Διακόπτης Ethernet PoE 10 θυρών 10/100M/1000M L2 WEB Managed PoE (multi-mode Dual-fiber SC)

    Ο CF-WS210SM-2F8P είναι ένας διακόπτης οπτικών ινών PoE με διαχείριση πλήρους gigabit L2 WEB που αναπτύχθηκε ανεξάρτητα από την CF FIBERLINK.Διαθέτει θύρα 2*1000Base-X SC.8*10/100/1000Base-T RJ45 PoE ports1-8 can Υποστηρίζει IEEE802.3af/at, με τροφοδοτικό 15,4 W ανά θύρα και μέγιστη ισχύ 30 W ανά θύρα, μπορεί να ανιχνεύσει και να αναγνωρίσει αυτόματα συσκευές συμβατές με ισχύ που πληρούν το πρότυπο και παρέχουν ρεύμα μέσω του καλωδίου δικτύου.Μπορεί να παρέχει ρεύμα σε τερματικό εξοπλισμό PoE, όπως ασύρματο AP, κάμερα web, VoIP, αισθητήρα μέσω του καλωδίου δικτύου.

    Το CF-WS210SM-2F8P διαθέτει λειτουργία διαχείρισης δικτύου L2 WEB, πλήρη μηχανισμό προστασίας ασφαλείας, πολιτική ACL/QoS και πλούσιες λειτουργίες VLAN, εύκολη διαχείριση και συντήρηση.Υποστήριξη πολλαπλών πρωτοκόλλων πλεονασμού δικτύου STP/RSTP (<50ms), για τη βελτίωση της δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας συνδέσμων και της αξιοπιστίας του δικτύου για τη διασφάλιση της αδιάλειπτης επικοινωνίας σημαντικών εφαρμογών.Σύμφωνα με τις πραγματικές ανάγκες εφαρμογών, η διαχείριση θυρών, ο έλεγχος ροής θυρών, η διαίρεση VLAN, το IGMP, η πολιτική ασφαλείας και άλλες διαμορφώσεις υπηρεσιών εφαρμογών εκτελούνται μέσω του Web και άλλων μεθόδων διαχείρισης δικτύου.Το κέλυφος είναι κατασκευασμένο από κράμα χάλυβα, το οποίο έχει εξαιρετική περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα βιομηχανικού πεδίου (συμπεριλαμβανομένης της μηχανικής σταθερότητας, προσαρμοστικότητας κλιματικού περιβάλλοντος, προσαρμοστικότητας ηλεκτρομαγνητικού περιβάλλοντος κ.λπ.), το επίπεδο προστασίας είναι IP40, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και χωρίς ανεμιστήρα, 5 χρόνια εγγύηση.Είναι κατάλληλο για σενάρια πρόσβασης σε δίκτυο, σύγκλισης και βασικών εφαρμογών πανεπιστημιούπολης, ξενοδοχείων και επιχειρήσεων.

  • Διακόπτης Ethernet PoE 10 θυρών 10/100M/1000M L2 WEB Managed PoE (Single-mode Single-fiber SC)

    Διακόπτης Ethernet PoE 10 θυρών 10/100M/1000M L2 WEB Managed PoE (Single-mode Single-fiber SC)

    Ο CF-WS210S1A/B-2F8P-20 είναι ένας διακόπτης ινών PoE με διαχείριση WEB L2 Full gigabit που αναπτύχθηκε ανεξάρτητα από την CF FIBERLINK.Διαθέτει θύρα 2*1000Base-X SC.8*10/100/1000Base-T RJ45 PoE ports1-8 can Υποστηρίζει IEEE802.3af/at, με τροφοδοτικό 15,4 W ανά θύρα και μέγιστη ισχύ 30 W ανά θύρα, μπορεί να ανιχνεύσει και να αναγνωρίσει αυτόματα συσκευές συμβατές με ισχύ που πληρούν το πρότυπο και παρέχουν ρεύμα μέσω του καλωδίου δικτύου.Μπορεί να παρέχει ρεύμα σε τερματικό εξοπλισμό PoE, όπως ασύρματο AP, κάμερα web, VoIP, αισθητήρα μέσω του καλωδίου δικτύου.

    Το CF-WS210S1A/B-2F8P-20 διαθέτει λειτουργία διαχείρισης δικτύου L2 WEB, πλήρη μηχανισμό προστασίας ασφαλείας, πολιτική ACL/QoS και πλούσιες λειτουργίες VLAN, εύκολη διαχείριση και συντήρηση.Υποστήριξη πολλαπλών πρωτοκόλλων πλεονασμού δικτύου STP/RSTP (<50ms), για τη βελτίωση της δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας συνδέσμων και της αξιοπιστίας του δικτύου για τη διασφάλιση της αδιάλειπτης επικοινωνίας σημαντικών εφαρμογών.Σύμφωνα με τις πραγματικές ανάγκες εφαρμογών, η διαχείριση θυρών, ο έλεγχος ροής θυρών, η διαίρεση VLAN, το IGMP, η πολιτική ασφαλείας και άλλες διαμορφώσεις υπηρεσιών εφαρμογών εκτελούνται μέσω του Web και άλλων μεθόδων διαχείρισης δικτύου.Το κέλυφος είναι κατασκευασμένο από κράμα χάλυβα, το οποίο έχει εξαιρετική περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα βιομηχανικού πεδίου (συμπεριλαμβανομένης της μηχανικής σταθερότητας, προσαρμοστικότητας κλιματικού περιβάλλοντος, προσαρμοστικότητας ηλεκτρομαγνητικού περιβάλλοντος κ.λπ.), το επίπεδο προστασίας είναι IP40, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και χωρίς ανεμιστήρα, 5 χρόνια εγγύηση.Είναι κατάλληλο για σενάρια πρόσβασης σε δίκτυο, σύγκλισης και βασικών εφαρμογών πανεπιστημιούπολης, ξενοδοχείων και επιχειρήσεων.

  • Διακόπτης Ethernet PoE 10 θυρών 10/100M/1000M L2 WEB Managed PoE (Single-mode Dual-fiber SC)

    Διακόπτης Ethernet PoE 10 θυρών 10/100M/1000M L2 WEB Managed PoE (Single-mode Dual-fiber SC)

    Ο CF-WS210S2-2F8P είναι ένας διακόπτης ινών PoE με διαχείριση WEB πλήρους gigabit L2, που αναπτύχθηκε ανεξάρτητα από την CF FIBERLINK.Διαθέτει θύρα 2*1000Base-X SC.8*10/100/1000Base-T RJ45 PoE ports1-8 can Υποστηρίζει IEEE802.3af/at, με τροφοδοτικό 15,4 W ανά θύρα και μέγιστη ισχύ 30 W ανά θύρα, μπορεί να ανιχνεύσει και να αναγνωρίσει αυτόματα συσκευές συμβατές με ισχύ που πληρούν το πρότυπο και παρέχουν ρεύμα μέσω του καλωδίου δικτύου.Μπορεί να παρέχει ρεύμα σε τερματικό εξοπλισμό PoE, όπως ασύρματο AP, κάμερα web, VoIP, αισθητήρα μέσω του καλωδίου δικτύου.

    Το CF-WS210S2-2F8P διαθέτει λειτουργία διαχείρισης δικτύου L2 WEB, πλήρη μηχανισμό προστασίας ασφαλείας, πολιτική ACL/QoS και πλούσιες λειτουργίες VLAN, εύκολη διαχείριση και συντήρηση.Υποστήριξη πολλαπλών πρωτοκόλλων πλεονασμού δικτύου STP/RSTP (<50ms), για τη βελτίωση της δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας συνδέσμων και της αξιοπιστίας του δικτύου για τη διασφάλιση της αδιάλειπτης επικοινωνίας σημαντικών εφαρμογών.Σύμφωνα με τις πραγματικές ανάγκες εφαρμογών, η διαχείριση θυρών, ο έλεγχος ροής θυρών, η διαίρεση VLAN, το IGMP, η πολιτική ασφαλείας και άλλες διαμορφώσεις υπηρεσιών εφαρμογών εκτελούνται μέσω του Web και άλλων μεθόδων διαχείρισης δικτύου.Το κέλυφος είναι κατασκευασμένο από κράμα χάλυβα, το οποίο έχει εξαιρετική περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα βιομηχανικού πεδίου (συμπεριλαμβανομένης της μηχανικής σταθερότητας, προσαρμοστικότητας κλιματικού περιβάλλοντος, προσαρμοστικότητας ηλεκτρομαγνητικού περιβάλλοντος κ.λπ.), το επίπεδο προστασίας είναι IP40, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και χωρίς ανεμιστήρα, 5 χρόνια εγγύηση.Είναι κατάλληλο για σενάρια πρόσβασης σε δίκτυο, σύγκλισης και βασικών εφαρμογών πανεπιστημιούπολης, ξενοδοχείων και επιχειρήσεων.

  • Διακόπτης Ethernet PoE 10 θυρών 10/100M/1000M L2 διαχειριζόμενος WEB

    Διακόπτης Ethernet PoE 10 θυρών 10/100M/1000M L2 διαχειριζόμενος WEB

    Το CF-WS210S-2F8P είναι ένας διακόπτης οπτικών ινών PoE με διαχείριση πλήρους gigabit L2 WEB που αναπτύχθηκε ανεξάρτητα από την CF FIBERLINK.Διαθέτει θύρα SFP 2*1000Base-X (προαιρετική μονάδα απλής λειτουργίας/πολλαπλής λειτουργίας, οπτική μονάδα μίας ίνας/διπλής ίνας).8*10/100/1000Base-T RJ45 PoE ports1-8 can Υποστηρίζει IEEE802.3af/at, με τροφοδοτικό 15,4 W ανά θύρα και μέγιστη ισχύ 30 W ανά θύρα, μπορεί να ανιχνεύσει και να αναγνωρίσει αυτόματα συσκευές συμβατές με ισχύ που πληρούν το πρότυπο και παρέχουν ρεύμα μέσω του καλωδίου δικτύου.Μπορεί να παρέχει ρεύμα σε τερματικό εξοπλισμό PoE, όπως ασύρματο AP, κάμερα web, VoIP, αισθητήρα μέσω του καλωδίου δικτύου.

    Το CF-WS210S-2F8P διαθέτει λειτουργία διαχείρισης δικτύου L2 WEB, πλήρη μηχανισμό προστασίας ασφαλείας, πολιτική ACL/QoS και πλούσιες λειτουργίες VLAN, εύκολη διαχείριση και συντήρηση.Υποστήριξη πολλαπλών πρωτοκόλλων πλεονασμού δικτύου STP/RSTP (<50ms), για τη βελτίωση της δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας συνδέσμων και της αξιοπιστίας του δικτύου για τη διασφάλιση της αδιάλειπτης επικοινωνίας σημαντικών εφαρμογών.Σύμφωνα με τις πραγματικές ανάγκες εφαρμογών, η διαχείριση θυρών, ο έλεγχος ροής θυρών, η διαίρεση VLAN, το IGMP, η πολιτική ασφαλείας και άλλες διαμορφώσεις υπηρεσιών εφαρμογών εκτελούνται μέσω του Web και άλλων μεθόδων διαχείρισης δικτύου.Το κέλυφος είναι κατασκευασμένο από κράμα χάλυβα, το οποίο έχει εξαιρετική περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα βιομηχανικού πεδίου (συμπεριλαμβανομένης της μηχανικής σταθερότητας, προσαρμοστικότητας κλιματικού περιβάλλοντος, προσαρμοστικότητας ηλεκτρομαγνητικού περιβάλλοντος κ.λπ.), το επίπεδο προστασίας είναι IP40, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και χωρίς ανεμιστήρα, 5 χρόνια εγγύηση.Είναι κατάλληλο για σενάρια πρόσβασης σε δίκτυο, σύγκλισης και βασικών εφαρμογών πανεπιστημιούπολης, ξενοδοχείων και επιχειρήσεων.

  • 9 θυρών 10/100M/1000M L2 Διαχειριζόμενος διακόπτης Ethernet PoE WEB (πολλαπλών λειτουργιών Dual-fiber SC)

    9 θυρών 10/100M/1000M L2 Διαχειριζόμενος διακόπτης Ethernet PoE WEB (πολλαπλών λειτουργιών Dual-fiber SC)

    Το CF-WS210SM-1F8P είναι ένας διακόπτης οπτικών ινών PoE με διαχείριση πλήρους gigabit L2 WEB που αναπτύχθηκε ανεξάρτητα από την CF FIBERLINK.Διαθέτει θύρα 1*1000Base-X SC.8*10/100/1000Base-T RJ45 PoE ports1-8 can Υποστηρίζει IEEE802.3af/at, με τροφοδοτικό 15,4 W ανά θύρα και μέγιστη ισχύ 30 W ανά θύρα, μπορεί να ανιχνεύσει και να αναγνωρίσει αυτόματα συσκευές συμβατές με ισχύ που πληρούν το πρότυπο και παρέχουν ρεύμα μέσω του καλωδίου δικτύου.Μπορεί να παρέχει ρεύμα σε τερματικό εξοπλισμό PoE, όπως ασύρματο AP, κάμερα web, VoIP, αισθητήρα μέσω του καλωδίου δικτύου.

    Το CF-WS210SM-1F8P διαθέτει λειτουργία διαχείρισης δικτύου L2 WEB, πλήρη μηχανισμό προστασίας ασφαλείας, πολιτική ACL/QoS και πλούσιες λειτουργίες VLAN, εύκολη διαχείριση και συντήρηση.Υποστήριξη πολλαπλών πρωτοκόλλων πλεονασμού δικτύου STP/RSTP (<50ms), για τη βελτίωση της δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας συνδέσμων και της αξιοπιστίας του δικτύου για τη διασφάλιση της αδιάλειπτης επικοινωνίας σημαντικών εφαρμογών.Σύμφωνα με τις πραγματικές ανάγκες εφαρμογών, η διαχείριση θυρών, ο έλεγχος ροής θυρών, η διαίρεση VLAN, το IGMP, η πολιτική ασφαλείας και άλλες διαμορφώσεις υπηρεσιών εφαρμογών εκτελούνται μέσω του Web και άλλων μεθόδων διαχείρισης δικτύου.Το κέλυφος είναι κατασκευασμένο από κράμα χάλυβα, το οποίο έχει εξαιρετική περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα βιομηχανικού πεδίου (συμπεριλαμβανομένης της μηχανικής σταθερότητας, προσαρμοστικότητας κλιματικού περιβάλλοντος, προσαρμοστικότητας ηλεκτρομαγνητικού περιβάλλοντος κ.λπ.), το επίπεδο προστασίας είναι IP40, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και χωρίς ανεμιστήρα, 5 χρόνια εγγύηση.Είναι κατάλληλο για σενάρια πρόσβασης σε δίκτυο, σύγκλισης και βασικών εφαρμογών πανεπιστημιούπολης, ξενοδοχείων και επιχειρήσεων.

  • 9 θυρών 10/100M/1000M L2 Διαχειριζόμενος διακόπτης Ethernet PoE WEB (Single-mode Dual-fiber SC)

    9 θυρών 10/100M/1000M L2 Διαχειριζόμενος διακόπτης Ethernet PoE WEB (Single-mode Dual-fiber SC)

    Ο CF-WS210S2-1F8P είναι ένας διακόπτης ινών PoE με διαχείριση WEB πλήρους gigabit L2, που αναπτύχθηκε ανεξάρτητα από την CF FIBERLINK.Διαθέτει θύρα 1*1000Base-X SC.8*10/100/1000Base-T RJ45 PoE ports1-8 can Υποστηρίζει IEEE802.3af/at, με τροφοδοτικό 15,4 W ανά θύρα και μέγιστη ισχύ 30 W ανά θύρα, μπορεί να ανιχνεύσει και να αναγνωρίσει αυτόματα συσκευές συμβατές με ισχύ που πληρούν το πρότυπο και παρέχουν ρεύμα μέσω του καλωδίου δικτύου.Μπορεί να παρέχει ρεύμα σε τερματικό εξοπλισμό PoE, όπως ασύρματο AP, κάμερα web, VoIP, αισθητήρα μέσω του καλωδίου δικτύου.

    Το CF-WS210S2-1F8P διαθέτει λειτουργία διαχείρισης δικτύου L2 WEB, πλήρη μηχανισμό προστασίας ασφαλείας, πολιτική ACL/QoS και πλούσιες λειτουργίες VLAN, εύκολη διαχείριση και συντήρηση.Υποστήριξη πολλαπλών πρωτοκόλλων πλεονασμού δικτύου STP/RSTP (<50ms), για τη βελτίωση της δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας συνδέσμων και της αξιοπιστίας του δικτύου για τη διασφάλιση της αδιάλειπτης επικοινωνίας σημαντικών εφαρμογών.Σύμφωνα με τις πραγματικές ανάγκες εφαρμογών, η διαχείριση θυρών, ο έλεγχος ροής θυρών, η διαίρεση VLAN, το IGMP, η πολιτική ασφαλείας και άλλες διαμορφώσεις υπηρεσιών εφαρμογών εκτελούνται μέσω του Web και άλλων μεθόδων διαχείρισης δικτύου.Το κέλυφος είναι κατασκευασμένο από κράμα χάλυβα, το οποίο έχει εξαιρετική περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα βιομηχανικού πεδίου (συμπεριλαμβανομένης της μηχανικής σταθερότητας, προσαρμοστικότητας κλιματικού περιβάλλοντος, προσαρμοστικότητας ηλεκτρομαγνητικού περιβάλλοντος κ.λπ.), το επίπεδο προστασίας είναι IP40, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και χωρίς ανεμιστήρα, 5 χρόνια εγγύηση.Είναι κατάλληλο για σενάρια πρόσβασης σε δίκτυο, σύγκλισης και βασικών εφαρμογών πανεπιστημιούπολης, ξενοδοχείων και επιχειρήσεων.

  • 9 θυρών 10/100M/1000M L2 Διαχειριζόμενος διακόπτης Ethernet PoE WEB (Single-mode Single-fiber SC)

    9 θυρών 10/100M/1000M L2 Διαχειριζόμενος διακόπτης Ethernet PoE WEB (Single-mode Single-fiber SC)

    Ο CF-WS210S1B-1F8P-20 είναι ένας διακόπτης οπτικών ινών PoE με διαχείριση WEB πλήρους gigabit L2, που αναπτύχθηκε ανεξάρτητα από την CF FIBERLINK.Διαθέτει θύρα 1*1000Base-X SC.8*10/100/1000Base-T RJ45 PoE ports1-8 can Υποστηρίζει IEEE802.3af/at, με τροφοδοτικό 15,4 W ανά θύρα και μέγιστη ισχύ 30 W ανά θύρα, μπορεί να ανιχνεύσει και να αναγνωρίσει αυτόματα συσκευές συμβατές με ισχύ που πληρούν το πρότυπο και παρέχουν ρεύμα μέσω του καλωδίου δικτύου.Μπορεί να παρέχει ρεύμα σε τερματικό εξοπλισμό PoE, όπως ασύρματο AP, κάμερα web, VoIP, αισθητήρα μέσω του καλωδίου δικτύου.

    Το CF-WS210S1B-1F8P-20 διαθέτει λειτουργία διαχείρισης δικτύου L2 WEB, πλήρη μηχανισμό προστασίας ασφαλείας, πολιτική ACL/QoS και πλούσιες λειτουργίες VLAN, εύκολη διαχείριση και συντήρηση.Υποστήριξη πολλαπλών πρωτοκόλλων πλεονασμού δικτύου STP/RSTP (<50ms), για τη βελτίωση της δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας συνδέσμων και της αξιοπιστίας του δικτύου για τη διασφάλιση της αδιάλειπτης επικοινωνίας σημαντικών εφαρμογών.Σύμφωνα με τις πραγματικές ανάγκες εφαρμογών, η διαχείριση θυρών, ο έλεγχος ροής θυρών, η διαίρεση VLAN, το IGMP, η πολιτική ασφαλείας και άλλες διαμορφώσεις υπηρεσιών εφαρμογών εκτελούνται μέσω του Web και άλλων μεθόδων διαχείρισης δικτύου.Το κέλυφος είναι κατασκευασμένο από κράμα χάλυβα, το οποίο έχει εξαιρετική περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα βιομηχανικού πεδίου (συμπεριλαμβανομένης της μηχανικής σταθερότητας, προσαρμοστικότητας κλιματικού περιβάλλοντος, προσαρμοστικότητας ηλεκτρομαγνητικού περιβάλλοντος κ.λπ.), το επίπεδο προστασίας είναι IP40, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και χωρίς ανεμιστήρα, 5 χρόνια εγγύηση.Είναι κατάλληλο για σενάρια πρόσβασης σε δίκτυο, σύγκλισης και βασικών εφαρμογών πανεπιστημιούπολης, ξενοδοχείων και επιχειρήσεων.

  • 9 θυρών 10/100M/1000M L2 Διαχειριζόμενος διακόπτης Ethernet PoE WEB (Single-mode Single-fiber SC)

    9 θυρών 10/100M/1000M L2 Διαχειριζόμενος διακόπτης Ethernet PoE WEB (Single-mode Single-fiber SC)

    Ο CF-WS210S1A-1F8P-20 είναι ένας διακόπτης ινών PoE με διαχείριση WEB L2 πλήρους gigabit που αναπτύχθηκε ανεξάρτητα από την CF FIBERLINK.Διαθέτει θύρα 1*1000Base-X SC.8*10/100/1000Base-T RJ45 PoE ports1-8 can Υποστηρίζει IEEE802.3af/at, με τροφοδοτικό 15,4 W ανά θύρα και μέγιστη ισχύ 30 W ανά θύρα, μπορεί να ανιχνεύσει και να αναγνωρίσει αυτόματα συσκευές συμβατές με ισχύ που πληρούν το πρότυπο και παρέχουν ρεύμα μέσω του καλωδίου δικτύου.Μπορεί να παρέχει ρεύμα σε τερματικό εξοπλισμό PoE, όπως ασύρματο AP, κάμερα web, VoIP, αισθητήρα μέσω του καλωδίου δικτύου.

    Το CF-WS210S1A-1F8P-20 διαθέτει λειτουργία διαχείρισης δικτύου L2 WEB, πλήρη μηχανισμό προστασίας ασφαλείας, πολιτική ACL/QoS και πλούσιες λειτουργίες VLAN, εύκολη διαχείριση και συντήρηση.Υποστήριξη πολλαπλών πρωτοκόλλων πλεονασμού δικτύου STP/RSTP (<50ms), για τη βελτίωση της δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας συνδέσμων και της αξιοπιστίας του δικτύου για τη διασφάλιση της αδιάλειπτης επικοινωνίας σημαντικών εφαρμογών.Σύμφωνα με τις πραγματικές ανάγκες εφαρμογών, η διαχείριση θυρών, ο έλεγχος ροής θυρών, η διαίρεση VLAN, το IGMP, η πολιτική ασφαλείας και άλλες διαμορφώσεις υπηρεσιών εφαρμογών εκτελούνται μέσω του Web και άλλων μεθόδων διαχείρισης δικτύου.Το κέλυφος είναι κατασκευασμένο από κράμα χάλυβα, το οποίο έχει εξαιρετική περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα βιομηχανικού πεδίου (συμπεριλαμβανομένης της μηχανικής σταθερότητας, προσαρμοστικότητας κλιματικού περιβάλλοντος, προσαρμοστικότητας ηλεκτρομαγνητικού περιβάλλοντος κ.λπ.), το επίπεδο προστασίας είναι IP40, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και χωρίς ανεμιστήρα, 5 χρόνια εγγύηση.Είναι κατάλληλο για σενάρια πρόσβασης σε δίκτυο, σύγκλισης και βασικών εφαρμογών πανεπιστημιούπολης, ξενοδοχείων και επιχειρήσεων.

  • Διακόπτης Ethernet PoE 9 θυρών 10/100M/1000M L2 Διαχειριζόμενος WEB

    Διακόπτης Ethernet PoE 9 θυρών 10/100M/1000M L2 Διαχειριζόμενος WEB

    Το CF-WS210S-1F8P είναι ένας διακόπτης οπτικών ινών PoE με διαχείριση πλήρους gigabit L2 WEB που αναπτύχθηκε ανεξάρτητα από την CF FIBERLINK.Διαθέτει θύρα SFP 1*1000Base-X (προαιρετική μονάδα απλής λειτουργίας/πολλαπλής λειτουργίας, οπτική μονάδα απλής ίνας/διπλής ίνας).8*10/100/1000Base-T RJ45 PoE ports1-8 can Υποστηρίζει IEEE802.3af/at, με τροφοδοτικό 15,4 W ανά θύρα και μέγιστη ισχύ 30 W ανά θύρα, μπορεί να ανιχνεύσει και να αναγνωρίσει αυτόματα συσκευές συμβατές με ισχύ που πληρούν το πρότυπο και παρέχουν ρεύμα μέσω του καλωδίου δικτύου.Μπορεί να παρέχει ρεύμα σε τερματικό εξοπλισμό PoE, όπως ασύρματο AP, κάμερα web, VoIP, αισθητήρα μέσω του καλωδίου δικτύου.

    Το CF-WS210S-1F8P διαθέτει λειτουργία διαχείρισης δικτύου L2 WEB, πλήρη μηχανισμό προστασίας ασφαλείας, πολιτική ACL/QoS και πλούσιες λειτουργίες VLAN, εύκολη διαχείριση και συντήρηση.Υποστήριξη πολλαπλών πρωτοκόλλων πλεονασμού δικτύου STP/RSTP (<50ms), για τη βελτίωση της δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας συνδέσμων και της αξιοπιστίας του δικτύου για τη διασφάλιση της αδιάλειπτης επικοινωνίας σημαντικών εφαρμογών.Σύμφωνα με τις πραγματικές ανάγκες εφαρμογών, η διαχείριση θυρών, ο έλεγχος ροής θυρών, η διαίρεση VLAN, το IGMP, η πολιτική ασφαλείας και άλλες διαμορφώσεις υπηρεσιών εφαρμογών εκτελούνται μέσω του Web και άλλων μεθόδων διαχείρισης δικτύου.Το κέλυφος είναι κατασκευασμένο από κράμα χάλυβα, το οποίο έχει εξαιρετική περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα βιομηχανικού πεδίου (συμπεριλαμβανομένης της μηχανικής σταθερότητας, προσαρμοστικότητας κλιματικού περιβάλλοντος, προσαρμοστικότητας ηλεκτρομαγνητικού περιβάλλοντος κ.λπ.), το επίπεδο προστασίας είναι IP40, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και χωρίς ανεμιστήρα, 5 χρόνια εγγύηση.Είναι κατάλληλο για σενάρια πρόσβασης σε δίκτυο, σύγκλισης και βασικών εφαρμογών πανεπιστημιούπολης, ξενοδοχείων και επιχειρήσεων.

  • Διαχειριζόμενος διακόπτης Ethernet 10 θυρών 10/100M/1000M L3

    Διαχειριζόμενος διακόπτης Ethernet 10 θυρών 10/100M/1000M L3

    Το CF-SG2210S-2F8T είναι ένας πλήρης διακόπτης ινών Ethernet με διαχείριση Gigabit L3 που αναπτύχθηκε ανεξάρτητα από την CF FIBERLINK.Διαθέτει 8*10/100/1000Base-T RJ45 θύρες και 2*100/1000Base-X SFP fiber ports.Κάθε θύρα μπορεί να υποστηρίξει προώθηση με ταχύτητα καλωδίου.Ο διακόπτης ενσωματώνει την οπτική μονάδα μεταγωγής bypass.Όταν διακόπτεται η παροχή ρεύματος του διακόπτη, η οπτική ίνα μεταβαίνει αυτόματα στην κατάσταση παράκαμψης για να αποφευχθεί η διακοπή της επικοινωνίας λόγω βλάβης του διακόπτη και να διασφαλιστεί η αξιοπιστία της μετάδοσης του δικτύου.

    Το CF-SG2210S-2F8T διαθέτει λειτουργία διαχείρισης δικτύου L3, δυναμική δρομολόγηση και προώθηση, πλήρη μηχανισμό προστασίας ασφαλείας, πολιτική ACL/QoS και πλούσιες λειτουργίες VLAN, εύκολη διαχείριση και συντήρηση.Υποστήριξη πολλαπλών πρωτοκόλλων πλεονασμού δικτύου STP/RSTP/MSTP(<50ms), Υποστήριξη λειτουργίας δικτύου δακτυλίου ERPS (χρόνος σύγκλισης<20ms) για τη βελτίωση της δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας συνδέσμων και της αξιοπιστίας του δικτύου για τη διασφάλιση της αδιάλειπτης επικοινωνίας σημαντικών εφαρμογών.Σύμφωνα με τις πραγματικές ανάγκες της εφαρμογής, η διαχείριση διεύθυνσης δρομολόγησης, η διαχείριση θυρών, ο έλεγχος ροής θυρών, η διαίρεση VLAN, το IGMP, η πολιτική ασφαλείας και άλλες διαμορφώσεις υπηρεσιών εφαρμογών εκτελούνται μέσω Web, CLI, SNMP, Telnet και άλλων μεθόδων διαχείρισης δικτύου.Το κέλυφος είναι κατασκευασμένο από κράμα χάλυβα, το οποίο έχει εξαιρετική περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα βιομηχανικού πεδίου (συμπεριλαμβανομένης της μηχανικής σταθερότητας, προσαρμοστικότητας κλιματικού περιβάλλοντος, προσαρμοστικότητας ηλεκτρομαγνητικού περιβάλλοντος κ.λπ.), το επίπεδο προστασίας είναι IP40, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και χωρίς ανεμιστήρα, 5 χρόνια εγγύηση.Είναι κατάλληλο για σενάρια πρόσβασης σε δίκτυο, σύγκλισης και βασικών εφαρμογών πανεπιστημιούπολης, ξενοδοχείων και επιχειρήσεων.

  • Διακόπτης Ethernet με διαχείριση PoE 10 θυρών 10/100M/1000M L3

    Διακόπτης Ethernet με διαχείριση PoE 10 θυρών 10/100M/1000M L3

    Το CF-SG2310S-2F8P είναι ένας διακόπτης οπτικών ινών πλήρους gigabit PoE που αναπτύχθηκε ανεξάρτητα από την CF FIBERLINK.Διαθέτει θύρα SFP 2*1000Base-X (προαιρετική μονάδα απλής λειτουργίας/πολλαπλής λειτουργίας, οπτική μονάδα μίας ίνας/διπλής ίνας).8*10/100/1000Base-T RJ45 PoE ports1-8 can Υποστηρίζει IEEE802.3af/at, με τροφοδοτικό 15,4 W ανά θύρα και μέγιστη ισχύ 30 W ανά θύρα, μπορεί να ανιχνεύσει και να αναγνωρίσει αυτόματα συσκευές συμβατές με ισχύ που πληρούν το πρότυπο και παρέχουν ρεύμα μέσω του καλωδίου δικτύου.Μπορεί να παρέχει ισχύ σε τερματικό εξοπλισμό POE όπως ασύρματο AP, κάμερα web, VoIP, αισθητήρα μέσω του καλωδίου δικτύου.

    Το CF-SG2310S-2F8P διαθέτει λειτουργία διαχείρισης δικτύου L3, δυναμική δρομολόγηση και προώθηση, πλήρη μηχανισμό προστασίας ασφαλείας, πολιτική ACL/QoS και πλούσιες λειτουργίες VLAN, εύκολη διαχείριση και συντήρηση.Υποστήριξη πολλαπλών πρωτοκόλλων πλεονασμού δικτύου STP/RSTP/MSTP(<50ms), Υποστήριξη λειτουργίας δικτύου δακτυλίου ERPS (χρόνος σύγκλισης<20ms) για τη βελτίωση της δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας συνδέσμων και της αξιοπιστίας του δικτύου για τη διασφάλιση της αδιάλειπτης επικοινωνίας σημαντικών εφαρμογών.Σύμφωνα με τις πραγματικές ανάγκες της εφαρμογής, η διαχείριση διεύθυνσης δρομολόγησης, η διαχείριση θυρών, ο έλεγχος ροής θυρών, η διαίρεση VLAN, το IGMP, η πολιτική ασφαλείας και άλλες διαμορφώσεις υπηρεσιών εφαρμογών εκτελούνται μέσω Web, CLI, SNMP, Telnet και άλλων μεθόδων διαχείρισης δικτύου.Το κέλυφος είναι κατασκευασμένο από κράμα χάλυβα, το οποίο έχει εξαιρετική περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα βιομηχανικού πεδίου (συμπεριλαμβανομένης της μηχανικής σταθερότητας, προσαρμοστικότητας κλιματικού περιβάλλοντος, προσαρμοστικότητας ηλεκτρομαγνητικού περιβάλλοντος κ.λπ.), το επίπεδο προστασίας είναι IP40, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και χωρίς ανεμιστήρα, 5 χρόνια εγγύηση.Είναι κατάλληλο για σενάρια πρόσβασης σε δίκτυο, σύγκλισης και βασικών εφαρμογών πανεπιστημιούπολης, ξενοδοχείων και επιχειρήσεων.

  • Διαχειριζόμενος διακόπτης Ethernet 6 θυρών 10/100M/1000M L3

    Διαχειριζόμενος διακόπτης Ethernet 6 θυρών 10/100M/1000M L3

    Το CF-SG2310S-2F4T είναι ένας πλήρης διακόπτης ινών Ethernet με διαχείριση Gigabit L3 που αναπτύχθηκε ανεξάρτητα από την CF FIBERLINK.Διαθέτει θύρες 4*10/100/1000Base-T RJ45 και 2*100/1000Base-X SFP fiber ports.Κάθε θύρα μπορεί να υποστηρίξει προώθηση με ταχύτητα καλωδίου.Ο διακόπτης ενσωματώνει την οπτική μονάδα μεταγωγής bypass.Όταν διακόπτεται η παροχή ρεύματος του διακόπτη, η οπτική ίνα μεταβαίνει αυτόματα στην κατάσταση παράκαμψης για να αποφευχθεί η διακοπή της επικοινωνίας λόγω βλάβης του διακόπτη και να διασφαλιστεί η αξιοπιστία της μετάδοσης του δικτύου.

    Το CF-SG2310S-2F4T διαθέτει λειτουργία διαχείρισης δικτύου L3, δυναμική δρομολόγηση και προώθηση, πλήρη μηχανισμό προστασίας ασφαλείας, πολιτική ACL/QoS και πλούσιες λειτουργίες VLAN, εύκολη διαχείριση και συντήρηση.Υποστήριξη πολλαπλών πρωτοκόλλων πλεονασμού δικτύου STP/RSTP/MSTP(<50ms), Υποστήριξη λειτουργίας δικτύου δακτυλίου ERPS (χρόνος σύγκλισης<20ms) για τη βελτίωση της δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας συνδέσμων και της αξιοπιστίας του δικτύου για τη διασφάλιση της αδιάλειπτης επικοινωνίας σημαντικών εφαρμογών.Σύμφωνα με τις πραγματικές ανάγκες της εφαρμογής, η διαχείριση διεύθυνσης δρομολόγησης, η διαχείριση θυρών, ο έλεγχος ροής θυρών, η διαίρεση VLAN, το IGMP, η πολιτική ασφαλείας και άλλες διαμορφώσεις υπηρεσιών εφαρμογών εκτελούνται μέσω Web, CLI, SNMP, Telnet και άλλων μεθόδων διαχείρισης δικτύου.Το κέλυφος είναι κατασκευασμένο από κράμα χάλυβα, το οποίο έχει εξαιρετική περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα βιομηχανικού πεδίου (συμπεριλαμβανομένης της μηχανικής σταθερότητας, προσαρμοστικότητας κλιματικού περιβάλλοντος, προσαρμοστικότητας ηλεκτρομαγνητικού περιβάλλοντος κ.λπ.), το επίπεδο προστασίας είναι IP40, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και χωρίς ανεμιστήρα, 5 χρόνια εγγύηση.Είναι κατάλληλο για σενάρια πρόσβασης σε δίκτυο, σύγκλισης και βασικών εφαρμογών πανεπιστημιούπολης, ξενοδοχείων και επιχειρήσεων.

123Επόμενο >>> Σελίδα 1/3