• 1

Πλήρες gigabit 16 οπτικά 8 ηλεκτρικά σαράντα megabit βιομηχανικής ποιότητας L3 διαχειριζόμενος διακόπτης δικτύου 6KV αντικεραυνική προστασία

Σύντομη περιγραφή:

Ο CF-HY4T1608S-SFP είναι ένας βιομηχανικός διακόπτης ινών Ethernet διαχειριζόμενος 10G uplink L3 που αναπτύχθηκε ανεξάρτητα από την CF FIBERLINK.Διαθέτει 16* 100/ 1000Base-X SFP θύρες και 8* 10/ 100/ 1000Base-T RJ45 θύρες και 4* 1/ 10G SFP+ θύρες υποδοχής ινών.Κάθε θύρα μπορεί να υποστηρίξει προώθηση με ταχύτητα καλωδίου.Το CF-HY4T1608S-SFP διαθέτει λειτουργία διαχείρισης δικτύου L3, υποστηρίζει διαχείριση IPV4/IPV6, δυναμική δρομολόγηση προώθησης πλήρους ταχύτητας γραμμής, πλήρη μηχανισμό προστασίας ασφαλείας, τέλεια πολιτική ACL/QoS και πλούσιες λειτουργίες VLAN, εύκολες στη διαχείριση και συντήρηση.Με κορυφαία στον κλάδο τεχνολογία δικτύου δακτυλίου.Υποστηρίζει μια ποικιλία πρωτοκόλλων δικτύου πλεονάζοντος δακτυλίου βιομηχανικής ποιότητας και κάθε θύρα μπορεί να σχηματίσει ένα δίκτυο δακτυλίου, που υποστηρίζει δίκτυο δακτυλίου αλυσίδας, δίκτυο με αστέρι, δίκτυο διπλού αστεριού, δίκτυο δακτυλίου, εφαπτόμενο δίκτυο δακτυλίου δικτύου, δίκτυο τεμνόμενου δακτυλίου, δίκτυο συζευγμένου δακτυλίου, αυτοθεραπεία εντός ERPS <20ms του δικτύου δακτυλίου.Η σειρά switches έχει υψηλή αξιοπιστία, υψηλή ασφάλεια και υψηλή διαχειρισιμότητα, εξασφαλίζει αξιόπιστη μετάδοση βασικών δεδομένων, υποστηρίζει απομακρυσμένη διαχείριση.Το προϊόν ακολουθεί πλήρως τον σχεδιασμό και τα υλικά του βιομηχανικού προϊόντος.Το κέλυφος είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό για ενίσχυση της απαγωγής θερμότητας.Έχει εξαιρετική προσαρμοστικότητα στο περιβάλλον του βιομηχανικού χώρου (συμπεριλαμβανομένης της μηχανικής σταθερότητας, της προσαρμοστικότητας του κλιματικού περιβάλλοντος, της προσαρμοστικότητας του ηλεκτρομαγνητικού περιβάλλοντος κ.λπ.).Το επίπεδο προστασίας φτάνει το IP40 και υποστηρίζει διπλή πλεονάζουσα τροφοδοσία ρεύματος 2AC+DC και το MTBF μπορεί να καλύψει έως και 35 χρόνια, 5 χρόνια εγγύηση.Είναι κατάλληλο για έξυπνες μεταφορές, σιδηροδρομικές μεταφορές, βιομηχανία ηλεκτρικής ενέργειας, εξόρυξη, πετρέλαιο και βιομηχανικές σκηνές όπως η ναυτιλία, η μεταλλουργία και οι κατασκευές πράσινης ενέργειας αποτελούν ένα οικονομικά αποδοτικό, σταθερό και αξιόπιστο δίκτυο επικοινωνίας.


Λεπτομέρεια προϊόντος

Ετικέτες προϊόντων

Πλήρες gigabit 16 οπτικά 8 ηλεκτρικά σαράντα megabit βιομηχανικής ποιότητας L3 διαχειριζόμενος διακόπτης δικτύου 6KV αντικεραυνική προστασία

Χαρακτηριστικά Προϊόντος:

Πρόσβαση Gigabit, 10G uplink

◇ Υποστήριξη προώθησης ταχύτητας καλωδίων χωρίς αποκλεισμό.

◇ Υποστήριξη full-duplex βάσει IEEE802.3x και half-duplex βάσει Backpressure.

◇ Υποστηρίζει συνδυασμό θύρας Gigabit Ethernet και 10G SFP+ uplink port, που επιτρέπει στους χρήστες να δημιουργούν ευέλικτα δίκτυα για να ανταποκρίνονται στις ανάγκες διαφόρων σεναρίων.

 Ασφάλεια

◇ Υποστήριξη καταστολής καταιγίδας εκπομπής θύρας.

◇Υποστηρίξτε τη λειτουργία σύνδεσης τετραπλού ευέλικτου συνδυασμού IP+MAC+port+VLAN.

◇ Υποστήριξη 802. 1X έλεγχος ταυτότητας για την παροχή λειτουργιών ελέγχου ταυτότητας για υπολογιστές LAN και τον έλεγχο της κατάστασης εξουσιοδότησης των ελεγχόμενων θυρών σύμφωνα με τα αποτελέσματα ελέγχου ταυτότητας.

 Ισχυρή ικανότητα επεξεργασίας επιχειρήσεων

◇ Υποστήριξη δικτύου δακτυλίου ERPS και STP/RSTP/MSTP για την εξάλειψη των βρόχων του επιπέδου 2 και τη δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας συνδέσμων.

◇ Υποστήριξη IEEE802.1Q VLAN, οι χρήστες μπορούν να διαιρούν ευέλικτα τις ρυθμίσεις παραμέτρων VLAN, Voice VLAN και QinQ σύμφωνα με τις ανάγκες τους.

◇ Υποστήριξη στατικής και δυναμικής συγκέντρωσης για την αποτελεσματική αύξηση του εύρους ζώνης σύνδεσης, συνειδητοποίηση

 εξισορρόπηση φορτίου, δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας συνδέσμων και βελτίωση της αξιοπιστίας συνδέσμων.

◇ Υποστήριξη QoS, βασισμένη σε θύρα, 802. Τρεις λειτουργίες προτεραιότητας που βασίζονται σε 1P και DSCP και τέσσερις αλγόριθμους προγραμματισμού ουρών: Equ, SP, WRR και SP+WRR.

◇ Υποστήριξη ACL για φιλτράρισμα πακέτων δεδομένων διαμορφώνοντας λειτουργίες επεξεργασίας κανόνων αντιστοίχισης και άδειες χρόνου και παρέχετε ευέλικτες πολιτικές ελέγχου πρόσβασης ασφαλείας.

◇ Υποστήριξη πρωτοκόλλου πολλαπλής διανομής IGMP V1/V2/V3, το IGMP Snooping πληροί τις απαιτήσεις παρακολούθησης βίντεο υψηλής ευκρίνειας πολλαπλών τερματικών και πρόσβασης σε τηλεδιάσκεψη.

 Σταθερό και αξιόπιστο ◇ CCC, CE, FCC, RoHS.

◇ Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας, Χωρίς ανεμιστήρα, κέλυφος αλουμινίου.

◇ Ο φιλικός προς το χρήστη πίνακας μπορεί να δείξει την κατάσταση της συσκευής μέσω της ένδειξης LED του PWR,Link.

◇ Αυτοαναπτύχθηκε τροφοδοτικό, σχεδιασμός υψηλής πλεονασμού, που παρέχει μακροπρόθεσμη και σταθερή ισχύ εξόδου.

 Εύκολη διαχείριση λειτουργίας και συντήρησης

◇ Υποστήριξη παρακολούθησης CPU, παρακολούθηση μνήμης, ανίχνευση Ping, ανίχνευση μήκους καλωδίου.

◇ Υποστήριξη HTTPS, SSLV3, SSHV1/V2 και άλλες μεθόδους κρυπτογράφησης, καθιστώντας τη διαχείριση πιο ασφαλή.

◇ Υποστήριξη στατιστικών RMON, αρχείου καταγραφής συστήματος και θύρας για τη διευκόλυνση της βελτιστοποίησης και του μετασχηματισμού του δικτύου.

◇Υποστηρίξτε το LLDP για να διευκολύνετε το σύστημα διαχείρισης δικτύου να ερωτά και να κρίνει την κατάσταση επικοινωνίας της σύνδεσης.

◇ Υποστήριξη διαχείρισης δικτύου Ιστού, γραμμής εντολών CLI (Κονσόλα, Telnet), SNMP (V1/V2/V3) και άλλη διαφοροποιημένη διαχείριση και συντήρηση.

Τεχνική Παράμετρος:

 Μοντέλο CF-HY4T1608S-SFP
Χαρακτηριστικά διεπαφής
Σταθερό Λιμάνι 4* 1/ 10G uplink SFP+ θύρες 16* 100/ 1000Base-X SFP ports8* 10/ 100/ 1000Base-T RJ45 σύνθετες θύρες1*Θύρα κονσόλας
Θύρα Ethernet Θύρα 1-16 υποστήριξη 10/ 100/ 1000 Base-T(X), αυτόματη προσαρμογή full/half duplexMDI/MDI-X
Twisted PairΜετάδοση 10BASE-T: Cat3,4,5 UTP(≤100 μέτρα)100BASE-TX: Cat5 ή μεταγενέστερη UTP(≤100 μέτρα)1000BASE-T: Cat5e ή μεταγενέστερη UTP (≤100 μέτρα)
Θύρα υποδοχής SFP Θύρα οπτικής ίνας Gigabit SFP και θύρα οπτικών ινών 10G SFP+, προεπιλεγμένη δεν περιλαμβάνει οπτικές μονάδες (προαιρετική σειρά μονής λειτουργίας / πολλαπλών λειτουργιών, μονάδα μονής ίνας / διπλής οπτικής ίνας. LC)
Επέκταση θύρας SFP Οπτική μονάδα και δακτύλιος Turbo overclocking 2.5G
Μήκος κύματος/Απόσταση Πολλαπλή λειτουργία: 850nm / 0-550M(1G), 850nm /0-300M(10G),Μονής λειτουργία: 1310nm / 0-40KM, 1550nm / 0-120KM.
Παράμετρος Chip
Τύπος Διαχείρισης Δικτύου L3
Δίκτυο δακτυλίου Υποστηρίζει τη λειτουργία δικτύου δακτυλίου ERPS, με μέγιστο αριθμό δακτυλίων 5 και χρόνο σύγκλισης <20 ms
Πρωτόκολλο δικτύου IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3i 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TXIEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-X, IEEE80202.3aEL
Λειτουργία προώθησης Αποθήκευση και προώθηση (Πλήρης ταχύτητα καλωδίου)
Ικανότητα μεταγωγής 128 Gbps
Buffer Memory 96 Mpps
ΜΑΚ 32 Χιλ
Ένδειξη LED  PowerIndicatorLight  Π: 1 Πράσινο
Ενδεικτική λυχνία ινών F:1 Πράσινο (Σύνδεσμος, SDFED)
Στο κάθισμα RJ45  Κίτρινο: Υποδείξτε PoE
Πράσινο: Υποδεικνύει την κατάσταση λειτουργίας του δικτύου
Διακόπτης επαναφοράς  Ναι, πατήστε και κρατήστε πατημένο το διακόπτη επαναφοράς για 10 δευτερόλεπτα και αφήστε τον για να επαναφέρετε τοεργοστασιακές ρυθμίσεις 
Εξουσία
Τάση λειτουργίας  DC36-72V, βιομηχανικός ακροδέκτης phoenix 4 ακίδων, υποστήριξη αντι-αντίστροφης προστασίας
 Κατανάλωση ενέργειας  Αναμονή<25W, Πλήρες φορτίο<45W
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος  Βιομηχανικό τροφοδοτικό AC100-240V 50/60Hz
Πιστοποίηση & Εγγύηση
ΑστραπήΠΡΟΣΤΑΣΙΑ  Αντικεραυνική προστασία: 6KV 8/20us;Επίπεδο προστασίας: IP40IEC61000-4-2(ESD): ±8kV εκκένωση επαφής,±15kV εκκένωση αέραIEC61000-4-3(RS):10V/m(80~1000MHz)IEC61000-4-4(EFT): καλώδιο τροφοδοσίας:±4kV;καλώδιο δεδομένων:±2kVIEC61000-4-5(Surge):καλώδιο τροφοδοσίας:CM±4kV/DM±2kV;καλώδιο δεδομένων:±4kVIEC61000-4-6 (μετάδοση ραδιοσυχνοτήτων): 10V (150kHz~80MHz)IEC61000-4-8 (μαγνητικό πεδίο συχνότητας ισχύος):100A/m;1000A/m, 1s έως

3s

IEC61000-4-9 (παλμικό μαγνητικό πεδίο): 1000A/m

IEC61000-4- 10 (αποσβεσμένη ταλάντωση): 30A/m 1MHz

IEC61000-4- 12/ 18(shockwave):CM 2,5kV,DM 1kV

IEC61000-4- 16(μετάδοση κοινής λειτουργίας):30V;300V, 1s

FCC Μέρος 15/CISPR22(EN55022):Κλάση Β

IEC61000-6-2 (Κοινό Βιομηχανικό Πρότυπο)

ΜηχανικόςΙδιότητες IEC60068-2-6 (αντι κραδασμοί)IEC60068-2-27 (αντι σοκ)IEC60068-2-32 (ελεύθερη πτώση)
 Πιστοποίηση  CCC, σήμα CE, εμπορικό, CE/LVD EN62368- 1, FCC Part 15 Class B,RoHS
Φυσική Παράμετρος
 Λειτουργία TEMP / Υγρασία -40~+80°C, 5%~90% RH Χωρίς συμπύκνωση
 ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ / Υγρασία αποθήκευσης  -40~+85°C, 5%~95% RH Χωρίς συμπύκνωση
 Διάσταση (Μ*Π*Υ) 440mm* 300mm*44mm
 Εγκατάσταση  Επιτραπέζια εγκατάσταση ντουλαπιού 19 ιντσών 1U 

Μέγεθος προϊόντος:

διάγραμμα εφαρμογής προϊόντος:

f67184f96f5651a583754ab9846df20

Q&A:

Ποιες είναι οι τιμές σας;

Οι τιμές μας υπόκεινται σε αλλαγές ανάλογα με την προσφορά και άλλους παράγοντες της αγοράς.Θα σας στείλουμε έναν ενημερωμένο τιμοκατάλογο αφού η εταιρεία σας επικοινωνήσει μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες.

  Έχετε μια ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας;

Ναι, απαιτούμε όλες οι διεθνείς παραγγελίες να έχουν μια συνεχή ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας.Αν θέλετε να μεταπωλήσετε αλλά σε πολύ μικρότερες ποσότητες, σας συνιστούμε να επισκεφτείτε τον ιστότοπό μας.

Μπορείτε να παράσχετε τη σχετική τεκμηρίωση;

Ναι, μπορούμε να παρέχουμε την περισσότερη τεκμηρίωση, συμπεριλαμβανομένων των Πιστοποιητικών Ανάλυσης / Συμμόρφωσης.ΑΣΦΑΛΙΣΗ;Προέλευση και άλλα έγγραφα εξαγωγής όπου απαιτείται.

Ποιος είναι ο μέσος χρόνος παράδοσης;

Για δείγματα, ο χρόνος παράδοσης είναι περίπου 7 ημέρες.Για μαζική παραγωγή, ο χρόνος παράδοσης είναι 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της πληρωμής κατάθεσης.Οι χρόνοι παράδοσης ισχύουν όταν (1) λάβουμε την κατάθεσή σας και (2) έχουμε την τελική έγκρισή σας για τα προϊόντα σας.Εάν οι χρόνοι παράδοσης δεν ανταποκρίνονται στην προθεσμία σας, συμπληρώστε τις απαιτήσεις σας με την έκπτωσή σας.Σε όλες τις περιπτώσεις θα προσπαθήσουμε να καλύψουμε τις ανάγκες σας.Στις περισσότερες περιπτώσεις μπορούμε να το κάνουμε.

Τι είδους τρόπους πληρωμής δέχεστε;

Μπορείτε να πραγματοποιήσετε την πληρωμή στον τραπεζικό μας λογαριασμό, Western Union ή PayPal:
30% προκαταβολή, 70% υπόλοιπο έναντι του αντιγράφου του B/L.

Ποια είναι η εγγύηση του προϊόντος;

Εγγυόμαστε τα υλικά και την κατασκευή μας.Η δέσμευσή μας είναι να ικανοποιήσουμε τα προϊόντα μας.Με εγγύηση ή όχι, είναι η κουλτούρα της εταιρείας μας να αντιμετωπίζει και να επιλύει όλα τα ζητήματα πελατών προς ικανοποίηση όλων

Εγγυάστε την ασφαλή και ασφαλή παράδοση των προϊόντων;

Ναι, χρησιμοποιούμε πάντα υψηλής ποιότητας συσκευασίες εξαγωγής.Χρησιμοποιούμε επίσης εξειδικευμένες συσκευασίες κινδύνου για επικίνδυνα εμπορεύματα και επικυρωμένους αποστολείς ψύξης για ευαίσθητα στη θερμοκρασία αντικείμενα.Η ειδική συσκευασία και οι μη τυποποιημένες απαιτήσεις συσκευασίας ενδέχεται να επιβαρύνονται με επιπλέον χρέωση.

Τι λέτε για τα έξοδα αποστολής;

Το κόστος αποστολής εξαρτάται από τον τρόπο που επιλέγετε να παραλάβετε τα εμπορεύματα.Το Express είναι συνήθως ο πιο γρήγορος αλλά και ο πιο ακριβός τρόπος.Με θαλάσσια μεταφορά είναι η καλύτερη λύση για μεγάλες ποσότητες.Ακριβώς ναύλους μπορούμε να σας δώσουμε μόνο εάν γνωρίζουμε τις λεπτομέρειες της ποσότητας, του βάρους και του τρόπου.Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες.


  • Προηγούμενος:
  • Επόμενο:

  • Γράψτε το μήνυμά σας εδώ και στείλτε το σε εμάς

    Σχετικά προϊόντα

    • Διαχειριζόμενος βιομηχανικός διακόπτης Ethernet 10G Uplink 28 θυρών L3 24 θύρες Gigabit

      10G Uplink 28 θυρών L3 Managed Industrial Ethern...

      28 θυρών 10G Uplink 28 θυρών L3 Managed Industrial Ethernet Switch Χαρακτηριστικά προϊόντος: Πρόσβαση Gigabit, ανερχόμενη ζεύξη 10G ◇ Υποστήριξη προώθησης ταχύτητας καλωδίου χωρίς αποκλεισμό.◇ Υποστήριξη full-duplex βάσει IEEE802.3x και half-duplex βάσει Backpressure.◇ Υποστηρίζει συνδυασμό θύρας Gigabit Ethernet και 10G SFP+ uplink port, που επιτρέπει στους χρήστες να δημιουργούν ευέλικτα δίκτυα για να ανταποκρίνονται στις ανάγκες διαφόρων σεναρίων. Ασφάλεια ◇ Υποστήριξη απομόνωσης θύρας.◇ Υποστήριξη καταστολής καταιγίδας εκπομπής θύρας.◇ Υποστήριξη...

    • Ανοδική σύνδεση 36 θυρών L3 Διαχειριζόμενος βιομηχανικός διακόπτης Ethernet 4 θυρών 1/10G SFP

      Uplink 36 θυρών L3 Managed Industrial Ethernet S...

      Ανοδική σύνδεση 36 θυρών L3 Διαχειριζόμενος βιομηχανικός διακόπτης Ethernet 4 θυρών 1/10G SFP Χαρακτηριστικά προϊόντος: Πρόσβαση Gigabit, ανερχόμενη ζεύξη 10G ◇ Υποστήριξη προώθησης ταχύτητας καλωδίου χωρίς αποκλεισμό.◇ Υποστήριξη full-duplex βάσει IEEE802.3x και half-duplex βάσει Backpressure.◇ Υποστηρίζει συνδυασμό θύρας Gigabit Ethernet και 10G SFP+ uplink port, που επιτρέπει στους χρήστες να δημιουργούν ευέλικτα δίκτυα για να ανταποκρίνονται στις ανάγκες διαφόρων σεναρίων. Ασφάλεια ◇ Υποστήριξη απομόνωσης θύρας.◇ Υποστήριξη καταστολής καταιγίδας εκπομπής θύρας.◇ Υπό...

    • Διαχειριζόμενος βιομηχανικός διακόπτης Ethernet 28 θυρών 10G Uplink L3

      28 θυρών 10G Uplink L3 Managed Industrial Ethern...

      Χαρακτηριστικά προϊόντος Διαχειριζόμενος βιομηχανικός διακόπτης Ethernet 10G 28 θυρών: Πρόσβαση Gigabit, ανερχόμενη ζεύξη 10G ◇ Υποστήριξη προώθησης ταχύτητας καλωδίου χωρίς αποκλεισμό.◇ Υποστήριξη full-duplex βάσει IEEE802.3x και half-duplex βάσει Backpressure.◇ Υποστηρίζει συνδυασμό θύρας Gigabit Ethernet και 10G SFP+ uplink port, που επιτρέπει στους χρήστες να δημιουργούν ευέλικτα δίκτυα για να ανταποκρίνονται στις ανάγκες διαφόρων σεναρίων. Ασφάλεια ◇ Υποστήριξη απομόνωσης θύρας.◇ Υποστήριξη καταστολής καταιγίδας εκπομπής θύρας.◇ Υποστήριξη IP+MAC+po...

    • Διαχειριζόμενος βιομηχανικός διακόπτης Ethernet 10G Uplink 36 θυρών L3

      10G Uplink 36 θυρών L3 Managed Industrial Ethern...

      10G Uplink 36 θυρών L3 Managed Industrial Ethernet Switch Χαρακτηριστικά προϊόντος: Πρόσβαση Gigabit, 10G uplink ◇ Υποστήριξη προώθησης ταχύτητας καλωδίου χωρίς αποκλεισμό.◇ Υποστήριξη full-duplex βάσει IEEE802.3x και half-duplex βάσει Backpressure.◇ Υποστηρίζει συνδυασμό θύρας Gigabit Ethernet και 10G SFP+ uplink port, που επιτρέπει στους χρήστες να δημιουργούν ευέλικτα δίκτυα για να ανταποκρίνονται στις ανάγκες διαφόρων σεναρίων. Ασφάλεια ◇ Υποστήριξη απομόνωσης θύρας.◇ Υποστήριξη καταστολής καταιγίδας εκπομπής θύρας.◇ Υποστήριξη IP+MAC+p...