• 1

Διακόπτης βιομηχανικής διαχείρισης

  • Πλήρες gigabit 16 οπτικά 8 ηλεκτρικά σαράντα megabit βιομηχανικής ποιότητας L3 διαχειριζόμενος διακόπτης δικτύου 6KV αντικεραυνική προστασία

    Πλήρες gigabit 16 οπτικά 8 ηλεκτρικά σαράντα megabit βιομηχανικής ποιότητας L3 διαχειριζόμενος διακόπτης δικτύου 6KV αντικεραυνική προστασία

    Ο CF-HY4T1608S-SFP είναι ένας βιομηχανικός διακόπτης ινών Ethernet διαχειριζόμενος 10G uplink L3 που αναπτύχθηκε ανεξάρτητα από την CF FIBERLINK.Διαθέτει 16* 100/ 1000Base-X SFP θύρες και 8* 10/ 100/ 1000Base-T RJ45 θύρες και 4* 1/ 10G SFP+ θύρες υποδοχής ινών.Κάθε θύρα μπορεί να υποστηρίξει προώθηση με ταχύτητα καλωδίου.Το CF-HY4T1608S-SFP διαθέτει λειτουργία διαχείρισης δικτύου L3, υποστηρίζει διαχείριση IPV4/IPV6, δυναμική δρομολόγηση προώθησης πλήρους ταχύτητας γραμμής, πλήρη μηχανισμό προστασίας ασφαλείας, τέλεια πολιτική ACL/QoS και πλούσιες λειτουργίες VLAN, εύκολες στη διαχείριση και συντήρηση.Με κορυφαία στον κλάδο τεχνολογία δικτύου δακτυλίου.Υποστηρίζει μια ποικιλία πρωτοκόλλων δικτύου πλεονάζοντος δακτυλίου βιομηχανικής ποιότητας και κάθε θύρα μπορεί να σχηματίσει ένα δίκτυο δακτυλίου, που υποστηρίζει δίκτυο δακτυλίου αλυσίδας, δίκτυο με αστέρι, δίκτυο διπλού αστεριού, δίκτυο δακτυλίου, εφαπτόμενο δίκτυο δακτυλίου δικτύου, δίκτυο τεμνόμενου δακτυλίου, δίκτυο συζευγμένου δακτυλίου, αυτοθεραπεία εντός ERPS <20ms του δικτύου δακτυλίου.Η σειρά switches έχει υψηλή αξιοπιστία, υψηλή ασφάλεια και υψηλή διαχειρισιμότητα, εξασφαλίζει αξιόπιστη μετάδοση βασικών δεδομένων, υποστηρίζει απομακρυσμένη διαχείριση.Το προϊόν ακολουθεί πλήρως τον σχεδιασμό και τα υλικά του βιομηχανικού προϊόντος.Το κέλυφος είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό για ενίσχυση της απαγωγής θερμότητας.Έχει εξαιρετική προσαρμοστικότητα στο περιβάλλον της βιομηχανικής τοποθεσίας (συμπεριλαμβανομένης της μηχανικής σταθερότητας, της προσαρμοστικότητας του κλιματικού περιβάλλοντος, της προσαρμοστικότητας του ηλεκτρομαγνητικού περιβάλλοντος κ.λπ.).Το επίπεδο προστασίας φτάνει το IP40 και υποστηρίζει διπλή πλεονάζουσα τροφοδοσία ρεύματος 2AC+DC και το MTBF μπορεί να καλύψει έως και 35 χρόνια, 5 χρόνια εγγύηση.Είναι κατάλληλο για έξυπνες μεταφορές, σιδηροδρομικές μεταφορές, βιομηχανία ηλεκτρικής ενέργειας, εξόρυξη, πετρέλαιο και βιομηχανικές σκηνές όπως η ναυτιλία, η μεταλλουργία και οι κατασκευές πράσινης ενέργειας αποτελούν ένα οικονομικά αποδοτικό, σταθερό και αξιόπιστο δίκτυο επικοινωνίας.

  • 6 θυρών 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch multimode dual fiber

    6 θυρών 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch multimode dual fiber

    Το CFW-HY2024M-2 διαθέτει λειτουργία διαχείρισης δικτύου L2 WEB, πλήρη μηχανισμό προστασίας ασφαλείας, πολιτική ACL/QoS και πλούσιες λειτουργίες VLAN, εύκολη διαχείριση και συντήρηση.Υποστήριξη πολλαπλών πρωτοκόλλων πλεονασμού δικτύου STP/RSTP/MSTP(<50ms), για τη βελτίωση της δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας συνδέσμων και της αξιοπιστίας του δικτύου για τη διασφάλιση της αδιάλειπτης επικοινωνίας σημαντικών εφαρμογών.Σύμφωνα με τις πραγματικές ανάγκες εφαρμογών, η διαχείριση θυρών, ο έλεγχος ροής θυρών, η διαίρεση VLAN, το IGMP, η πολιτική ασφαλείας και άλλες διαμορφώσεις υπηρεσιών εφαρμογών εκτελούνται μέσω Web και άλλων μεθόδων διαχείρισης δικτύου.Το κέλυφος είναι κατασκευασμένο από κράμα αλουμινίου, το οποίο έχει εξαιρετική περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα βιομηχανικού πεδίου (συμπεριλαμβανομένης της μηχανικής σταθερότητας, προσαρμοστικότητας κλιματικού περιβάλλοντος, προσαρμοστικότητας ηλεκτρομαγνητικού περιβάλλοντος κ.λπ.), το επίπεδο προστασίας είναι IP40, υποστηρίζει διπλή πλεονάζουσα παροχή ρεύματος, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και χωρίς ανεμιστήρα. 5 χρόνια εγγύηση.Είναι κατάλληλο για βιομηχανικά σενάρια όπως έξυπνες μεταφορές, σιδηροδρομικές μεταφορές, βιομηχανία ηλεκτρικής ενέργειας, εξόρυξη, πετρέλαιο, ναυτιλία, μεταλλουργία και κατασκευές πράσινης ενέργειας για τη δημιουργία ενός οικονομικά αποδοτικού, σταθερού και αξιόπιστου δικτύου επικοινωνίας.

  • Διαχειριζόμενος βιομηχανικός διακόπτης Ethernet 10 θυρών 10/100M/1000M L2 WEB με διασύνδεση SFP

    Διαχειριζόμενος βιομηχανικός διακόπτης Ethernet 10 θυρών 10/100M/1000M L2 WEB με διασύνδεση SFP

    Το CFW-HY2008G-SFP είναι ένας πλήρης Gigabit L2 WEB διαχειριζόμενος βιομηχανικός διακόπτης ινών Ethernet που αναπτύχθηκε ανεξάρτητα από την CF FIBERLINK.Διαθέτει θύρες 8*10/100/1000Base-T RJ45 και 2*100/1000Base-X SFP θύρες.Κάθε θύρα μπορεί να υποστηρίξει προώθηση με ταχύτητα καλωδίου.Ο διακόπτης ενσωματώνει την οπτική μονάδα μεταγωγής bypass.Όταν διακόπτεται η παροχή ρεύματος του διακόπτη, η οπτική ίνα μεταβαίνει αυτόματα στην κατάσταση παράκαμψης για να αποφευχθεί η διακοπή της επικοινωνίας λόγω βλάβης του διακόπτη και να διασφαλιστεί η αξιοπιστία της μετάδοσης του δικτύου.Το CFW-HY2008G-SFP διαθέτει λειτουργία διαχείρισης δικτύου L2 WEB, πλήρη μηχανισμό προστασίας ασφαλείας, πολιτική ACL/QoS και πλούσιες λειτουργίες VLAN, εύκολη διαχείριση και συντήρηση.Υποστήριξη πολλαπλών πρωτοκόλλων πλεονασμού δικτύου STP/RSTP/MSTP(<50ms), για τη βελτίωση της δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας συνδέσμων και της αξιοπιστίας του δικτύου για τη διασφάλιση της αδιάλειπτης επικοινωνίας σημαντικών εφαρμογών.Σύμφωνα με τις πραγματικές ανάγκες εφαρμογών, η διαχείριση θυρών, ο έλεγχος ροής θυρών, η διαίρεση VLAN, το IGMP, η πολιτική ασφαλείας και άλλες διαμορφώσεις υπηρεσιών εφαρμογών εκτελούνται μέσω Web και άλλων μεθόδων διαχείρισης δικτύου.Το κέλυφος είναι κατασκευασμένο από κράμα αλουμινίου, το οποίο έχει εξαιρετική περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα βιομηχανικού πεδίου (συμπεριλαμβανομένης της μηχανικής σταθερότητας, προσαρμοστικότητας κλιματικού περιβάλλοντος, προσαρμοστικότητας ηλεκτρομαγνητικού περιβάλλοντος κ.λπ.), το επίπεδο προστασίας είναι IP40, υποστηρίζει διπλή πλεονάζουσα παροχή ρεύματος, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και χωρίς ανεμιστήρα. 5 χρόνια εγγύηση.Είναι κατάλληλο για βιομηχανικά σενάρια όπως έξυπνες μεταφορές, σιδηροδρομικές μεταφορές, βιομηχανία ηλεκτρικής ενέργειας, εξόρυξη, πετρέλαιο, ναυτιλία, μεταλλουργία και κατασκευές πράσινης ενέργειας για τη δημιουργία ενός οικονομικά αποδοτικού, σταθερού και αξιόπιστου δικτύου επικοινωνίας.

  • Διαχειριζόμενος βιομηχανικός διακόπτης Ethernet 6 θυρών 10/100M/1000M L2 WEB με διασύνδεση SFP

    Διαχειριζόμενος βιομηχανικός διακόπτης Ethernet 6 θυρών 10/100M/1000M L2 WEB με διασύνδεση SFP

    Ο CFW-HY2004G-SFP είναι ένας πλήρης Gigabit L2 WEB διαχειριζόμενος βιομηχανικός διακόπτης ινών Ethernet που αναπτύχθηκε ανεξάρτητα από την CF FIBERLINK.Διαθέτει θύρες 4*10/100/1000Base-T RJ45 και 2*100/1000Base-X SFP θύρες.Κάθε θύρα μπορεί να υποστηρίξει προώθηση με ταχύτητα καλωδίου.Ο διακόπτης ενσωματώνει την οπτική μονάδα μεταγωγής bypass.Όταν διακόπτεται η παροχή ρεύματος του διακόπτη, η οπτική ίνα μεταβαίνει αυτόματα στην κατάσταση παράκαμψης για να αποφευχθεί η διακοπή της επικοινωνίας λόγω βλάβης του διακόπτη και να διασφαλιστεί η αξιοπιστία της μετάδοσης του δικτύου.Το CFW-HY2004G-SFP διαθέτει λειτουργία διαχείρισης δικτύου L2 WEB, πλήρη μηχανισμό προστασίας ασφαλείας, πολιτική ACL/QoS και πλούσιες λειτουργίες VLAN, εύκολη διαχείριση και συντήρηση.Υποστήριξη πολλαπλών πρωτοκόλλων πλεονασμού δικτύου STP/RSTP/MSTP(<50ms), για τη βελτίωση της δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας συνδέσμων και της αξιοπιστίας του δικτύου για τη διασφάλιση της αδιάλειπτης επικοινωνίας σημαντικών εφαρμογών.Σύμφωνα με τις πραγματικές ανάγκες εφαρμογών, η διαχείριση θυρών, ο έλεγχος ροής θυρών, η διαίρεση VLAN, το IGMP, η πολιτική ασφαλείας και άλλες διαμορφώσεις υπηρεσιών εφαρμογών εκτελούνται μέσω του Web και άλλων μεθόδων διαχείρισης δικτύου.Το κέλυφος είναι κατασκευασμένο από κράμα αλουμινίου, το οποίο έχει εξαιρετική περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα βιομηχανικού πεδίου (συμπεριλαμβανομένης της μηχανικής σταθερότητας, προσαρμοστικότητας κλιματικού περιβάλλοντος, προσαρμοστικότητας ηλεκτρομαγνητικού περιβάλλοντος κ.λπ.), το επίπεδο προστασίας είναι IP40, υποστηρίζει διπλή πλεονάζουσα παροχή ρεύματος, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και χωρίς ανεμιστήρα. 5 χρόνια εγγύηση.Είναι κατάλληλο για βιομηχανικά σενάρια όπως έξυπνες μεταφορές, σιδηροδρομικές μεταφορές, βιομηχανία ηλεκτρικής ενέργειας, εξόρυξη, πετρέλαιο, ναυτιλία, μεταλλουργία και κατασκευές πράσινης ενέργειας για τη δημιουργία ενός οικονομικά αποδοτικού, σταθερού και αξιόπιστου δικτύου επικοινωνίας.

  • 10 θυρών 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch multimode dual fiber

    10 θυρών 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch multimode dual fiber

    Το CFW-HY2028M-2 είναι ένας πλήρης Gigabit L2 WEB διαχειριζόμενος βιομηχανικός διακόπτης ινών Ethernet που αναπτύχθηκε ανεξάρτητα από την CF FIBERLINK.Διαθέτει θύρες 4*10/100/1000Base-T RJ45 και 2*100/1000Base-X θύρες SC.Κάθε θύρα μπορεί να υποστηρίξει προώθηση με ταχύτητα καλωδίου.Ο διακόπτης ενσωματώνει την οπτική μονάδα μεταγωγής bypass.Όταν διακόπτεται η παροχή ρεύματος του διακόπτη, η οπτική ίνα μεταβαίνει αυτόματα στην κατάσταση παράκαμψης για να αποφευχθεί η διακοπή της επικοινωνίας λόγω βλάβης του διακόπτη και να διασφαλιστεί η αξιοπιστία της μετάδοσης του δικτύου.Το CFW-HY2028M-2 διαθέτει λειτουργία διαχείρισης δικτύου L2 WEB, πλήρη μηχανισμό προστασίας ασφαλείας, πολιτική ACL/QoS και πλούσιες λειτουργίες VLAN, εύκολη διαχείριση και συντήρηση.Υποστήριξη πολλαπλών πρωτοκόλλων πλεονασμού δικτύου STP/RSTP/MSTP(<50ms), για τη βελτίωση της δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας συνδέσμων και της αξιοπιστίας του δικτύου για τη διασφάλιση της αδιάλειπτης επικοινωνίας σημαντικών εφαρμογών.Σύμφωνα με τις πραγματικές ανάγκες εφαρμογών, η διαχείριση θυρών, ο έλεγχος ροής θυρών, η διαίρεση VLAN, το IGMP, η πολιτική ασφαλείας και άλλες διαμορφώσεις υπηρεσιών εφαρμογών εκτελούνται μέσω Web και άλλων μεθόδων διαχείρισης δικτύου.Το κέλυφος είναι κατασκευασμένο από κράμα αλουμινίου, το οποίο έχει εξαιρετική περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα βιομηχανικού πεδίου (συμπεριλαμβανομένης της μηχανικής σταθερότητας, προσαρμοστικότητας κλιματικού περιβάλλοντος, προσαρμοστικότητας ηλεκτρομαγνητικού περιβάλλοντος κ.λπ.), το επίπεδο προστασίας είναι IP40, υποστηρίζει διπλή πλεονάζουσα παροχή ρεύματος, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και χωρίς ανεμιστήρα. 5 χρόνια εγγύηση.Είναι κατάλληλο για βιομηχανικά σενάρια όπως έξυπνες μεταφορές, σιδηροδρομικές μεταφορές, βιομηχανία ηλεκτρικής ενέργειας, εξόρυξη, πετρέλαιο, ναυτιλία, μεταλλουργία και κατασκευές πράσινης ενέργειας για τη δημιουργία ενός οικονομικά αποδοτικού, σταθερού και αξιόπιστου δικτύου επικοινωνίας.

  • 10 θυρών 10/100M/1000M L2 Διαχειριζόμενος WEB Industrial Ethernet Switch Single mode dual fiber

    10 θυρών 10/100M/1000M L2 Διαχειριζόμενος WEB Industrial Ethernet Switch Single mode dual fiber

    Ο CFW-HY2028S-20 είναι ένας πλήρης Gigabit L2 WEB διαχειριζόμενος βιομηχανικός διακόπτης ινών Ethernet που αναπτύχθηκε ανεξάρτητα από την CF FIBERLINK.Διαθέτει θύρες 4*10/100/1000Base-T RJ45 και 2*100/1000Base-X θύρες SC.Κάθε θύρα μπορεί να υποστηρίξει προώθηση με ταχύτητα καλωδίου.Ο διακόπτης ενσωματώνει την οπτική μονάδα μεταγωγής bypass.Όταν διακόπτεται η παροχή ρεύματος του διακόπτη, η οπτική ίνα μεταβαίνει αυτόματα στην κατάσταση παράκαμψης για να αποφευχθεί η διακοπή της επικοινωνίας λόγω βλάβης του διακόπτη και να διασφαλιστεί η αξιοπιστία της μετάδοσης του δικτύου.Το CFW-HY2028S-20 διαθέτει λειτουργία διαχείρισης δικτύου L2 WEB, πλήρη μηχανισμό προστασίας ασφαλείας, πολιτική ACL/QoS και πλούσιες λειτουργίες VLAN, εύκολη διαχείριση και συντήρηση.Υποστήριξη πολλαπλών πρωτοκόλλων πλεονασμού δικτύου STP/RSTP/MSTP(<50ms), για τη βελτίωση της δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας συνδέσμων και της αξιοπιστίας του δικτύου για τη διασφάλιση της αδιάλειπτης επικοινωνίας σημαντικών εφαρμογών.Σύμφωνα με τις πραγματικές ανάγκες εφαρμογών, η διαχείριση θυρών, ο έλεγχος ροής θυρών, η διαίρεση VLAN, το IGMP, η πολιτική ασφαλείας και άλλες διαμορφώσεις υπηρεσιών εφαρμογών εκτελούνται μέσω Web και άλλων μεθόδων διαχείρισης δικτύου.Το κέλυφος είναι κατασκευασμένο από κράμα αλουμινίου, το οποίο έχει εξαιρετική περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα βιομηχανικού πεδίου (συμπεριλαμβανομένης της μηχανικής σταθερότητας, προσαρμοστικότητας κλιματικού περιβάλλοντος, προσαρμοστικότητας ηλεκτρομαγνητικού περιβάλλοντος κ.λπ.), το επίπεδο προστασίας είναι IP40, υποστηρίζει διπλή πλεονάζουσα παροχή ρεύματος, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και χωρίς ανεμιστήρα. 5 χρόνια εγγύηση.Είναι κατάλληλο για βιομηχανικά σενάρια όπως έξυπνες μεταφορές, σιδηροδρομικές μεταφορές, βιομηχανία ηλεκτρικής ενέργειας, εξόρυξη, πετρέλαιο, ναυτιλία, μεταλλουργία και κατασκευές πράσινης ενέργειας για τη δημιουργία ενός οικονομικά αποδοτικού, σταθερού και αξιόπιστου δικτύου επικοινωνίας.

  • 6 θυρών 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch Single mode dual fiber

    6 θυρών 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch Single mode dual fiber

    Το CFW-HY2024S-20 είναι ένας πλήρης Gigabit L2 WEB διαχειριζόμενος βιομηχανικός διακόπτης ινών Ethernet που αναπτύχθηκε ανεξάρτητα από την CF FIBERLINK.Διαθέτει θύρες 4*10/100/1000Base-T RJ45 και 2*100/1000Base-X θύρες SC.Κάθε θύρα μπορεί να υποστηρίξει προώθηση με ταχύτητα καλωδίου.Ο διακόπτης ενσωματώνει την οπτική μονάδα μεταγωγής bypass.Όταν διακόπτεται η παροχή ρεύματος του διακόπτη, η οπτική ίνα μεταβαίνει αυτόματα στην κατάσταση παράκαμψης για να αποφευχθεί η διακοπή της επικοινωνίας λόγω βλάβης του διακόπτη και να διασφαλιστεί η αξιοπιστία της μετάδοσης του δικτύου.Το CFW-HY2024S-20 διαθέτει λειτουργία διαχείρισης δικτύου L2 WEB, πλήρη μηχανισμό προστασίας ασφαλείας, πολιτική ACL/QoS και πλούσιες λειτουργίες VLAN, εύκολη διαχείριση και συντήρηση.Υποστήριξη πολλαπλών πρωτοκόλλων πλεονασμού δικτύου STP/RSTP/MSTP(<50ms), για τη βελτίωση της δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας συνδέσμων και της αξιοπιστίας του δικτύου για τη διασφάλιση της αδιάλειπτης επικοινωνίας σημαντικών εφαρμογών.Σύμφωνα με τις πραγματικές ανάγκες εφαρμογών, η διαχείριση θυρών, ο έλεγχος ροής θυρών, η διαίρεση VLAN, το IGMP, η πολιτική ασφαλείας και άλλες διαμορφώσεις υπηρεσιών εφαρμογών εκτελούνται μέσω Web και άλλων μεθόδων διαχείρισης δικτύου.Το κέλυφος είναι κατασκευασμένο από κράμα αλουμινίου, το οποίο έχει εξαιρετική περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα βιομηχανικού πεδίου (συμπεριλαμβανομένης της μηχανικής σταθερότητας, προσαρμοστικότητας κλιματικού περιβάλλοντος, προσαρμοστικότητας ηλεκτρομαγνητικού περιβάλλοντος κ.λπ.), το επίπεδο προστασίας είναι IP40, υποστηρίζει διπλή πλεονάζουσα παροχή ρεύματος, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και χωρίς ανεμιστήρα. 5 χρόνια εγγύηση.Είναι κατάλληλο για βιομηχανικά σενάρια όπως έξυπνες μεταφορές, σιδηροδρομικές μεταφορές, βιομηχανία ηλεκτρικής ενέργειας, εξόρυξη, πετρέλαιο, ναυτιλία, μεταλλουργία και κατασκευές πράσινης ενέργειας για τη δημιουργία ενός οικονομικά αποδοτικού, σταθερού και αξιόπιστου δικτύου επικοινωνίας.

  • 10 θυρών 10/100M/1000M L2 Διαχειριζόμενος WEB Βιομηχανικός διακόπτης Ethernet Single mode single fiber

    10 θυρών 10/100M/1000M L2 Διαχειριζόμενος WEB Βιομηχανικός διακόπτης Ethernet Single mode single fiber

    Το CFW-HY2018S-20 είναι ένας πλήρης Gigabit L2 WEB διαχειριζόμενος βιομηχανικός διακόπτης ινών Ethernet που αναπτύχθηκε ανεξάρτητα από την CF FIBERLINK.Διαθέτει θύρες 4*10/100/1000Base-T RJ45 και 2*100/1000Base-X θύρες SC.Κάθε θύρα μπορεί να υποστηρίξει προώθηση με ταχύτητα καλωδίου.Ο διακόπτης ενσωματώνει την οπτική μονάδα μεταγωγής bypass.Όταν διακόπτεται η παροχή ρεύματος του διακόπτη, η οπτική ίνα μεταβαίνει αυτόματα στην κατάσταση παράκαμψης για να αποφευχθεί η διακοπή της επικοινωνίας λόγω βλάβης του διακόπτη και να διασφαλιστεί η αξιοπιστία της μετάδοσης του δικτύου.Το CFW-HY2018S-20 διαθέτει λειτουργία διαχείρισης δικτύου L2 WEB, πλήρη μηχανισμό προστασίας ασφαλείας, πολιτική ACL/QoS και πλούσιες λειτουργίες VLAN, εύκολη διαχείριση και συντήρηση.Υποστήριξη πολλαπλών πρωτοκόλλων πλεονασμού δικτύου STP/RSTP/MSTP(<50ms), για τη βελτίωση της δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας συνδέσμων και της αξιοπιστίας του δικτύου για τη διασφάλιση της αδιάλειπτης επικοινωνίας σημαντικών εφαρμογών.Σύμφωνα με τις πραγματικές ανάγκες εφαρμογών, η διαχείριση θυρών, ο έλεγχος ροής θυρών, η διαίρεση VLAN, το IGMP, η πολιτική ασφαλείας και άλλες διαμορφώσεις υπηρεσιών εφαρμογών εκτελούνται μέσω Web και άλλων μεθόδων διαχείρισης δικτύου.Το κέλυφος είναι κατασκευασμένο από κράμα αλουμινίου, το οποίο έχει εξαιρετική περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα βιομηχανικού πεδίου (συμπεριλαμβανομένης της μηχανικής σταθερότητας, προσαρμοστικότητας κλιματικού περιβάλλοντος, προσαρμοστικότητας ηλεκτρομαγνητικού περιβάλλοντος κ.λπ.), το επίπεδο προστασίας είναι IP40, υποστηρίζει διπλή πλεονάζουσα παροχή ρεύματος, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και χωρίς ανεμιστήρα. 5 χρόνια εγγύηση.Είναι κατάλληλο για βιομηχανικά σενάρια όπως έξυπνες μεταφορές, σιδηροδρομικές μεταφορές, βιομηχανία ηλεκτρικής ενέργειας, εξόρυξη, πετρέλαιο, ναυτιλία, μεταλλουργία και κατασκευές πράσινης ενέργειας για τη δημιουργία ενός οικονομικά αποδοτικού, σταθερού και αξιόπιστου δικτύου επικοινωνίας.

  • 6 θυρών 10/100M/1000M L2 WEB Διαχειριζόμενος Βιομηχανικός διακόπτης Ethernet Μονής λειτουργίας μονής ίνας

    6 θυρών 10/100M/1000M L2 WEB Διαχειριζόμενος Βιομηχανικός διακόπτης Ethernet Μονής λειτουργίας μονής ίνας

    Το CFW-HY2014S-20 είναι ένας πλήρης Gigabit L2 WEB διαχειριζόμενος βιομηχανικός διακόπτης ινών Ethernet που αναπτύχθηκε ανεξάρτητα από την CF FIBERLINK.Διαθέτει θύρες 4*10/100/1000Base-T RJ45 και 2*100/1000Base-X θύρες SC.Κάθε θύρα μπορεί να υποστηρίξει προώθηση με ταχύτητα καλωδίου.Ο διακόπτης ενσωματώνει την οπτική μονάδα μεταγωγής bypass.Όταν διακόπτεται η παροχή ρεύματος του διακόπτη, η οπτική ίνα μεταβαίνει αυτόματα στην κατάσταση παράκαμψης για να αποφευχθεί η διακοπή της επικοινωνίας λόγω βλάβης του διακόπτη και να διασφαλιστεί η αξιοπιστία της μετάδοσης του δικτύου.Το CFW-HY2014S-20 διαθέτει λειτουργία διαχείρισης δικτύου L2 WEB, πλήρη μηχανισμό προστασίας ασφαλείας, πολιτική ACL/QoS και πλούσιες λειτουργίες VLAN, εύκολη διαχείριση και συντήρηση.Υποστήριξη πολλαπλών πρωτοκόλλων πλεονασμού δικτύου STP/RSTP/MSTP(<50ms), για τη βελτίωση της δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας συνδέσμων και της αξιοπιστίας του δικτύου για τη διασφάλιση της αδιάλειπτης επικοινωνίας σημαντικών εφαρμογών.Σύμφωνα με τις πραγματικές ανάγκες εφαρμογών, η διαχείριση θυρών, ο έλεγχος ροής θυρών, η διαίρεση VLAN, το IGMP, η πολιτική ασφαλείας και άλλες διαμορφώσεις υπηρεσιών εφαρμογών εκτελούνται μέσω Web και άλλων μεθόδων διαχείρισης δικτύου.Το κέλυφος είναι κατασκευασμένο από κράμα αλουμινίου, το οποίο έχει εξαιρετική περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα βιομηχανικού πεδίου (συμπεριλαμβανομένης της μηχανικής σταθερότητας, προσαρμοστικότητας κλιματικού περιβάλλοντος, προσαρμοστικότητας ηλεκτρομαγνητικού περιβάλλοντος κ.λπ.), το επίπεδο προστασίας είναι IP40, υποστηρίζει διπλή πλεονάζουσα παροχή ρεύματος, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και χωρίς ανεμιστήρα. 5 χρόνια εγγύηση.Είναι κατάλληλο για βιομηχανικά σενάρια όπως έξυπνες μεταφορές, σιδηροδρομικές μεταφορές, βιομηχανία ηλεκτρικής ενέργειας, εξόρυξη, πετρέλαιο, ναυτιλία, μεταλλουργία και κατασκευές πράσινης ενέργειας για τη δημιουργία ενός οικονομικά αποδοτικού, σταθερού και αξιόπιστου δικτύου επικοινωνίας.

  • Διαχειριζόμενος βιομηχανικός διακόπτης Ethernet 16 θυρών 10/100M/1000M L2+

    Διαχειριζόμενος βιομηχανικός διακόπτης Ethernet 16 θυρών 10/100M/1000M L2+

    Το CF-HY8008GV-SFP είναι ένας πλήρης βιομηχανικός διακόπτης ινών Ethernet με διαχείριση Gigabit L2+ που αναπτύχθηκε ανεξάρτητα από την CF FIBERLINK.Διαθέτει 8*10/100/1000Base-T RJ45 θύρες και 8*100/1000Base-X SFP fiber ports.Κάθε θύρα μπορεί να υποστηρίξει προώθηση με ταχύτητα καλωδίου.Ο διακόπτης ενσωματώνει την οπτική μονάδα μεταγωγής bypass.Όταν διακόπτεται η παροχή ρεύματος του διακόπτη, η οπτική ίνα μεταβαίνει αυτόματα στην κατάσταση παράκαμψης για να αποφευχθεί η διακοπή της επικοινωνίας λόγω βλάβης του διακόπτη και να διασφαλιστεί η αξιοπιστία της μετάδοσης του δικτύου.Το CF-HY8008GV-SFP διαθέτει λειτουργία διαχείρισης δικτύου L2+, υποστήριξη στατικής προώθησης διαδρομής IPV4, πλήρη μηχανισμό προστασίας ασφαλείας, πολιτική ACL/QoS και πλούσιες λειτουργίες VLAN, εύκολη διαχείριση και συντήρηση.Υποστήριξη πολλαπλών πρωτοκόλλων πλεονασμού δικτύου STP/RSTP/MSTP(<50ms), Υποστήριξη λειτουργίας δικτύου δακτυλίου ERPS (χρόνος σύγκλισης<20ms) για τη βελτίωση της δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας συνδέσμων και της αξιοπιστίας του δικτύου για τη διασφάλιση της αδιάλειπτης επικοινωνίας σημαντικών εφαρμογών.Σύμφωνα με τις πραγματικές ανάγκες της εφαρμογής, η διαχείριση διεύθυνσης δρομολόγησης, η διαχείριση θυρών, ο έλεγχος ροής θυρών, η διαίρεση VLAN, το IGMP, η πολιτική ασφαλείας και άλλες διαμορφώσεις υπηρεσιών εφαρμογών εκτελούνται μέσω Web, CLI, SNMP, Telnet και άλλων μεθόδων διαχείρισης δικτύου.Το κέλυφος είναι κατασκευασμένο από κράμα αλουμινίου, το οποίο έχει εξαιρετική περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα βιομηχανικού πεδίου (συμπεριλαμβανομένης της μηχανικής σταθερότητας, προσαρμοστικότητας κλιματικού περιβάλλοντος, προσαρμοστικότητας ηλεκτρομαγνητικού περιβάλλοντος κ.λπ.), το επίπεδο προστασίας είναι IP40, υποστηρίζει διπλή πλεονάζουσα παροχή ρεύματος, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και χωρίς ανεμιστήρα. 5 χρόνια εγγύηση.Είναι κατάλληλο για βιομηχανικά σενάρια όπως έξυπνες μεταφορές, σιδηροδρομικές μεταφορές, βιομηχανία ηλεκτρικής ενέργειας, εξόρυξη, πετρέλαιο, ναυτιλία, μεταλλουργία και κατασκευές πράσινης ενέργειας για τη δημιουργία ενός οικονομικά αποδοτικού, σταθερού και αξιόπιστου δικτύου επικοινωνίας.

  • Διαχειριζόμενος βιομηχανικός διακόπτης Ethernet 12 θυρών 10/100M/1000M L2+

    Διαχειριζόμενος βιομηχανικός διακόπτης Ethernet 12 θυρών 10/100M/1000M L2+

    Ο CF-HY4008GV-SFP είναι ένας πλήρως διαχειριζόμενος Gigabit L2+ βιομηχανικός διακόπτης ινών Ethernet που αναπτύχθηκε ανεξάρτητα από την CF FIBERLINK.Διαθέτει 8*10/100/1000Base-T RJ45 θύρες και 4*100/1000Base-X SFP fiber ports.Κάθε θύρα μπορεί να υποστηρίξει προώθηση με ταχύτητα καλωδίου.Ο διακόπτης ενσωματώνει την οπτική μονάδα μεταγωγής bypass.Όταν διακόπτεται η παροχή ρεύματος του διακόπτη, η οπτική ίνα μεταβαίνει αυτόματα στην κατάσταση παράκαμψης για να αποφευχθεί η διακοπή της επικοινωνίας λόγω βλάβης του διακόπτη και να διασφαλιστεί η αξιοπιστία της μετάδοσης του δικτύου.Το CF-HY4008GV-SFP διαθέτει λειτουργία διαχείρισης δικτύου L2+, υποστήριξη στατικής προώθησης διαδρομής IPV4, πλήρη μηχανισμό προστασίας ασφαλείας, πολιτική ACL/QoS και πλούσιες λειτουργίες VLAN, εύκολη διαχείριση και συντήρηση.Υποστήριξη πολλαπλών πρωτοκόλλων πλεονασμού δικτύου STP/RSTP/MSTP(<50ms), Υποστήριξη λειτουργίας δικτύου δακτυλίου ERPS (χρόνος σύγκλισης<20ms) για τη βελτίωση της δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας συνδέσμων και της αξιοπιστίας του δικτύου για τη διασφάλιση της αδιάλειπτης επικοινωνίας σημαντικών εφαρμογών.Σύμφωνα με τις πραγματικές ανάγκες της εφαρμογής, η διαχείριση διεύθυνσης δρομολόγησης, η διαχείριση θυρών, ο έλεγχος ροής θυρών, η διαίρεση VLAN, το IGMP, η πολιτική ασφαλείας και άλλες διαμορφώσεις υπηρεσιών εφαρμογών εκτελούνται μέσω Web, CLI, SNMP, Telnet και άλλων μεθόδων διαχείρισης δικτύου.Το κέλυφος είναι κατασκευασμένο από κράμα αλουμινίου, το οποίο έχει εξαιρετική περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα βιομηχανικού πεδίου (συμπεριλαμβανομένης της μηχανικής σταθερότητας, προσαρμοστικότητας κλιματικού περιβάλλοντος, προσαρμοστικότητας ηλεκτρομαγνητικού περιβάλλοντος κ.λπ.), το επίπεδο προστασίας είναι IP40, υποστηρίζει διπλή πλεονάζουσα παροχή ρεύματος, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και χωρίς ανεμιστήρα. 5 χρόνια εγγύηση.Είναι κατάλληλο για βιομηχανικά σενάρια όπως έξυπνες μεταφορές, σιδηροδρομικές μεταφορές, βιομηχανία ηλεκτρικής ενέργειας, εξόρυξη, πετρέλαιο, ναυτιλία, μεταλλουργία και κατασκευές πράσινης ενέργειας για τη δημιουργία ενός οικονομικά αποδοτικού, σταθερού και αξιόπιστου δικτύου επικοινωνίας.

  • Διαχειριζόμενος βιομηχανικός διακόπτης Ethernet 10 θυρών 10/100M/1000M L2+

    Διαχειριζόμενος βιομηχανικός διακόπτης Ethernet 10 θυρών 10/100M/1000M L2+

    Το CF-HY2008GV-SFP είναι ένας πλήρης Gigabit L2+ διαχειριζόμενος βιομηχανικός διακόπτης ινών Ethernet που αναπτύχθηκε ανεξάρτητα από την CF FIBERLINK.Διαθέτει 8*10/100/1000Base-T RJ45 θύρες και 2*100/1000Base-X SFP fiber ports.Κάθε θύρα μπορεί να υποστηρίξει προώθηση με ταχύτητα καλωδίου.Ο διακόπτης ενσωματώνει την οπτική μονάδα μεταγωγής bypass.Όταν διακόπτεται η παροχή ρεύματος του διακόπτη, η οπτική ίνα μεταβαίνει αυτόματα στην κατάσταση παράκαμψης για να αποφευχθεί η διακοπή της επικοινωνίας λόγω βλάβης του διακόπτη και να διασφαλιστεί η αξιοπιστία της μετάδοσης του δικτύου.Το CF-HY2008GV-SFP διαθέτει λειτουργία διαχείρισης δικτύου L2+, υποστήριξη στατικής προώθησης διαδρομής IPV4, πλήρη μηχανισμό προστασίας ασφαλείας, πολιτική ACL/QoS και πλούσιες λειτουργίες VLAN, εύκολη διαχείριση και συντήρηση.Υποστήριξη πολλαπλών πρωτοκόλλων πλεονασμού δικτύου STP/RSTP/MSTP(<50ms), Υποστήριξη λειτουργίας δικτύου δακτυλίου ERPS (χρόνος σύγκλισης<20ms) για τη βελτίωση της δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας συνδέσμων και της αξιοπιστίας του δικτύου για τη διασφάλιση της αδιάλειπτης επικοινωνίας σημαντικών εφαρμογών.Σύμφωνα με τις πραγματικές ανάγκες της εφαρμογής, η διαχείριση διεύθυνσης δρομολόγησης, η διαχείριση θυρών, ο έλεγχος ροής θυρών, η διαίρεση VLAN, το IGMP, η πολιτική ασφαλείας και άλλες διαμορφώσεις υπηρεσιών εφαρμογών εκτελούνται μέσω Web, CLI, SNMP, Telnet και άλλων μεθόδων διαχείρισης δικτύου.Το κέλυφος είναι κατασκευασμένο από κράμα αλουμινίου, το οποίο έχει εξαιρετική περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα βιομηχανικού πεδίου (συμπεριλαμβανομένης της μηχανικής σταθερότητας, προσαρμοστικότητας κλιματικού περιβάλλοντος, προσαρμοστικότητας ηλεκτρομαγνητικού περιβάλλοντος κ.λπ.), το επίπεδο προστασίας είναι IP40, υποστηρίζει διπλή πλεονάζουσα παροχή ρεύματος, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και χωρίς ανεμιστήρα. 5 χρόνια εγγύηση.Είναι κατάλληλο για βιομηχανικά σενάρια όπως έξυπνες μεταφορές, σιδηροδρομικές μεταφορές, βιομηχανία ηλεκτρικής ενέργειας, εξόρυξη, πετρέλαιο, ναυτιλία, μεταλλουργία και κατασκευές πράσινης ενέργειας για τη δημιουργία ενός οικονομικά αποδοτικού, σταθερού και αξιόπιστου δικτύου επικοινωνίας.

123Επόμενο >>> Σελίδα 1/3